REXONA Men Invisible Black&White Антиперспирант део стик за мажи, 50 мл

rexona men invisible on black+white clothes 48h antiperspirant stik rolon za mazi
REXONA Men Invisible Black&White Антиперспирант део стик за мажи, 50 мл
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054034C
favorite_border

Опис на производот

Rexona MotionSense Invisible Black&White

  • Антиперспирант стик
  • 48 часовна заштита
  • За мажи

Пакување: 50 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се