REXONA Men Sport Defence Антиперспирант дезодоранс за мажи, 200 мл

Rexona Men Motion Sense Sport Defence antiperspirant 200ml antiperspirant dezodorans za mazi
REXONA Men Sport Defence Антиперспирант дезодоранс за мажи, 200 мл
162,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055365C
favorite_border

Опис на производот

  • Антиперспирант дезодоранс
  • 48 часовна заштита
  • За мажи

Пакување: 200 мл.

Содржина

Употреба: Протресете добро и прснете под пазувите на оддалеченост од 15 цм. Се нанесува исклучиво под пазуви. Избегнувајте директно вдишување. Да се користи во добро проветрени простории. Не прскајте во очи, лице, ниту на иритирана или оштетена кожа.

Мерки на претпазливост: Боцата е под притисок. Може да експлодира ако се изложи на топлина. Не ја изложувајте директно на сончева светлина или температура повисока од 50°С. Не прскајте на отворен пламен или други извори на оган.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се