AFRODITA Шампон со коприва и пантенол, против опаѓање на косата, 1000 мл

Afrodita Nettle & Panthenol Shampoo sampon od kopriva
AFRODITA Шампон со коприва и пантенол, против опаѓање на косата, 1000 мл
133,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006409C
favorite_border

Опис на производот

Afrodita Nettle & Panthenol Shampoo Шампон за коса со коприва и пантенол.

  • Против прекумерно опаѓање на косата
  • Без силикони
  • Погодно за вегани

Го витализира скалпот со стимулирање на циркулацијата на крвта и во исто време ја зајакнува косата од коренот до врвовите. Особено се препорачува за оние кои имаат тенденција за прекумерно опаѓање на косата.

Пакување: 1000 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се