AVENT Сет за нега на бебиња

Avent Baby Care Set SCH 401 00 set za bebinja
AVENT Сет за нега на бебиња
1.673,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
056134C
favorite_border

Опис на производот

Avent Комплетен сет за нега на бебиња. Содржи се што ви треба за хигиена на вашето бебе. Тој е компактен, елегантен и практичен. Првиот комплет за нега на бебиња на Philips Avent е исто така совршен подарок.

Содржи:

  • Назален аспиратор - со мек и прилагодлив врв кој помага да се отворат дишните патишта
  • Четка за заби - се става на прстот и овозможува нежно масирање на непцата и забите
  • Ножички со тркалезни врвови
  • Ноктарка
  • 3 Бебешки турпии за нокти
  • Чешел со заоблен врв
  • Четката за коса - мека и прилагодена за нега на бебешката коса
  • Елегантен и практичен нсесер

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се