BFRESH Органска лимонада со краставица и сируп од агаве, 250 мл

Bifresh Organic lemonade with cucumber and agave Organska limonada so krastavica i agave
BFRESH Органска лимонада со краставица и сируп од агаве, 250 мл
119,00 ден.
105,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
056172C
favorite_border

Опис на производот

Bifresh Органска лимонада со краставица и сируп од агаве.

  • The hydrating
  • Безалкохолен органски пијалок
  • Премиум освежувачки рачно направен пијалок, спремен за консумација
  • Без шеќер, конзерванси, бои и додатоци
  • Со органско сино агаве: најфиниот засладувач со ниска гликемиска вредност

Нашата класична, омилена, рачно направена лимонада е комбинирана со сок од краставица, што нуди врвно хидратантно, освежувачки и детокс искуство.

Уживајте во совршената рамнотежа на слатки и лути вкусови, што навестуваат свежина која ги оживува вашите сетила, освежува и дава енергија

Пакување: 250 мл.

Содржина

Состојки: вода, лимонов сок* 11%, сок од краставица* 3%, сируп од агаве* 9%, кора од лимон*, природни ароми, стабилизатор: геланска гума*.

*органски производ.

Пастеризиран производ.

Лимонов сок , кој не е од концентрат.

Протресете пред употреба.

Талогот е природна појава.

Мерки на претпазливост: Да се чува на чисто, ладно и затемнето место. Откако ќе го отворите чувајте го во фрижидер и консумирајте го во рок од 3 дена.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се