DIETPHARM Рефемин, 30 капсули

DIETPHARM Рефемин, 30 капсули
305,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
001258C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Додаток во исхраната со цимицифуга
  • Cimicifuga racemosa придонесува за намалување на тегобите предизвикани од менопауза

Пакување: 30 капсули

Содржина

Состав: 1 капсула содржи сув екстракт од ризом на цимицифуга 7,5 мг.

Употреба: 1 капсула на ден со оброк.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се