PANTENE Pro-V Repair & Protect Маска за слаба и оштетена коса, со кератин, 300 мл

Pantene Pro-V Repair & Protect Keratin Protect Mask keratinska proteinska maska za kosa
PANTENE Pro-V Repair & Protect Маска за слаба и оштетена коса, со кератин, 300 мл
383,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055000C
favorite_border

Опис на производот

Pantene Pro-V Repair & Protect Keratin Protect Mask - Маска за слаба и оштетена коса со кератин.

Кератинскиот третман помага во намлување на оштетувањето на кожата после првата употреба.

Пакување: 300 мл.

Содржина

Состав: Aqua, Stearyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Behentrimonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Parfum, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Citric Acid, Polysorbate 20, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Histidine, Hexyl Cinnamal.

Употреба: Нанесете ја на влажна коса. Нека одстои, а потоа исплакнете ја косата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се