PROBOTALIFE Органски чај од диво оригано, 50 г

PROBOTALIFE Органски чај од диво оригано, 50 г
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030180C
favorite_border

Опис на производот

Probotalife-100% органски чај од диво оригано 

100% природен и органски сертифициран чај и е добиен со мелење на надземните делови од ендемската билка Origanum minutiflorum која расте на над 2000 м надморска височина и се одликува со својата специфична, пријатна планинска арома.

  • Наменет е за возрасни и деца над 2 години

Ефект на производот:

Чајна напивка која влијае благопријатно на целиот организам и може да се консумира и по неколку пати на ден.

Нето-тежина: 50 г

Содржина

Употреба: наменет е за возрасни и деца над 2 години, (доколку поинаку не е препорачано) се пие и по неколку пати во денот.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се